ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

19

Дата реєстрації:

15.01.2024

Проголосовано:

25.01.2024 10:32:53

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 19
МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАНІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІVIIІ скликання____сесіяр і ш е н н я_______________2024 року м. Марганець № _________________/VIIІПро внесення змін до штатного розписуцентралізованої бухгалтерії управління освітиМарганецької міської радиВідповідно до статей 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням Марганецької міської ради від 22 грудня 2023 року № 1377-50/VIIІ «Про затвердження Статуту Марганецької гімназії №5 Марганецької міської ради Дніпропетровської області в новій редакції», враховуючи пропозиції та висновки постійних комісій, Марганецька міська радаВИРІШИЛА:
 1. Внести зміни з 05 березня 2024 року до штатного розпису централізованої бухгалтерії управління освіти Марганецької міської ради згідно з додатком.

 2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника управління освіти Дядюру О.О., координацію роботи - на заступника міського голови Дуплій Л.М., контроль - на постійні депутатські комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та протидії корупції, законності та правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян та співпраці зі ЗМІ (Хникін С.О.), з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики, суб’єктів підприємницької діяльності та торгівлі (Омельченко М.І.) та з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики (Міняйло І.І.).Міський голова Геннадій БОРОВИК

ДОДАТКИ

1 додаток (4).pdf Переглянути