ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

15.06.2026

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 5
Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2022 р №1020-46-1/VIІІ «Про затвердження структури, штатного розпису апарату міської ради та виконавчого комітету Марганецької міської ради»(зі змінами)


МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIIІ скликання
______________ сесія
 
р і ш е н н я
 
  16 червня  2026 року               м. Марганець        №___________________ /VIIІ 
 
Про внесення змін до рішення міської ради від
28.12.2022 р №1020-46-1/VIІІ «Про затвердження
структури, штатного розпису апарату міської
ради та виконавчого комітету Марганецької міської ради»(зі змінами)
 
З метою здійснення виконавчих функцій,  на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), керуючись п.5 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни до додатку №1 рішення міської ради від 28.12.2022 р. №1020-46-1/VIІІ «Про затвердження структури, штатного розпису апарату міської ради та виконавчого комітету Марганецької міської ради» (зі змінами), а саме:
1.1 вилучити заступника міського голови (колонка 2);
1.2 додати відділ інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва заступнику міського голови (колонка 4).
       2. Внести зміни до додатку №2  рішення міської ради від 28.12.2022 р. №1020-46-1/VIІІ «Про затвердження структури, штатного розпису апарату міської ради та виконавчого комітету Марганецької міської ради» (зі змінами), а саме:
2.1. Вивести:
-   заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу – 1 штатна одиниця;
-  з юридичного відділу головного спеціаліста  – 1 штатна одиниця;
2.2. Додати відділ інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва та ввести до нього посади:
- начальник відділу – 1 штатна одиниця;
- головний спеціаліст – 1 штатна одиниця.
       3. Відповідальність   за   виконання   цього  рішення  покласти на керуючого справами виконавчого комітету Новоселецьку К.В., завідувача відділу бухгалтерського обліку Крамаренко А.О., координацію - на заступника міського голови Дуплій Л.М., контроль на постійну депутатську комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики, суб’єктів підприємницької діяльності та торгівлі   (Хникіна Г.Р.).
 
 
 
Міський голова                                                                       Геннадій БОРОВИК