ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 19

 


МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIIІ скликання
_____сесія
 
р і ш е н н я
_____________ 2026 року м. Марганець № _________________/VIIІ
 
 
Про надання дозволу КП «Марганецьводоканал» ММР»
на укладення договору про надання послуг,
пов’язаних з подачею води із використанням
гідротехнічних споруд з регіональним офісом
 водних ресурсів у Дніпропетровській області
 
З метою забезпечення стабільного водопостачання до Марганецької міської територіальної громади, керуючись статтями 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
  1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Марганецьводоканал» Марганецької міської ради» (ідентифікаційний код юридичної особи – 44893559) на укладення договору про надання послуг, пов’язаних з подачею води із використанням гідротехнічних споруд з регіональним офісом водних ресурсів у Дніпропетровській області.
  2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти  на комунальне підприємство  «Марганецьводоканал» Марганецької міської ради» (Галіціна В.Л.), координацію – на управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради (Євдокименко Є.В.), контроль -   на  постійну депутатську комісію з питань житлово - комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності, транспорту та відчуження об’єктів права комунальної власності (Матвєєва Я.В.).                                             
 
 
   Міський голова                                                                     Геннадій БОРОВИК