ПРОЄКТ РІШЕННЯ
№ 20 Про визнання рішення таким, що втратило чинність
МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ VIIІ скликання
_____сесія
р і ш е н н я
_____________ 2025 року
м. Марганець
№ _________________/VIIІ
Про визнання рішення таким, що втратило чинність
Керуючись статтями 17, 25Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку із листом КП «Марганецьводоканал» ММР», міська рада
В И Р І Ш И Л А:
Рішення Марганецької міської ради від 04 липня 2025 року № 2224-57-15/VIII «Про передачу деякого майна в позичку КП «ВУВКГ» ММР» визнати таким, що втратило чинність.
Відповідальність за виконання цього рішення покласти на комунальне підприємство «Марганецьводоканал» Марганецької міської ради» (Галіціна В.Л.) та комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради» (Рябоконь Г.В.), контроль - на постійну депутатську комісію з питань житлово - комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності, транспорту та відчуження об’єктів права комунальної власності (Матвєєва Я.В.)