ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Не прийнятий в цілому

Дата:

14.07.2025

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 17
Про закріплення  нежитлових будівель та споруд на праві господарського відання за комунальним підприємством «Комунальник» Марганецької міської ради»

 

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VIIІ скликання
____ сесія
 
р і ш е н н я
 
_______________ 2025 року м. Марганець № _______________/VIIІ
 
 
Про закріплення  нежитлових будівель
та споруд на праві господарського відання
за комунальним підприємством
«Комунальник» Марганецької міської ради»
 
Відповідно до статей 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 24, 55, 78, 133, 135, 136 Господарського кодексу України, статті 327 Цивільного кодексу України, статей 4, 27              Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», міська рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
  1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Комунальник» Марганецької міської ради» (ідентифікаційний код юридичної особи – 44710204) нежитлові будівлі та споруди згідно із додатком, що додається.
  2. Комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку                         та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» (ідентифікаційний код юридичної особи – 43466444) передати нежитлові будівлі та споруди, вказані в додатку до цього рішення, комунальному підприємству «Комунальник» Марганецької міської ради», про що скласти акт приймання-передачі.
  3. Комунальному підприємству «Комунальник» Марганецької міської ради» (Яковенко А.В.):
    1. Забезпечити належне утримання нежитлових будівель та споруд, вказаних в додатку до цього рішення.
    2. Звернутись до державного реєстратора для реєстрації права господарського відання на нежитлові будівлі, вказані в додатку до цього рішення.
    3.  Забезпечити бухгалтерський облік нежитлових будівель та споруд, вказаних в додатку до цього рішення.
  4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти                                 на комунальне підприємство «Інфраструктурного розвитку  та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» (Ібрагімов Б.В.), комунальне підприємство «Комунальник» Марганецької міської ради» (Яковенко А.В.),                           контроль - на постійну депутатську  комісію з питань житлово-комунального господарства, управління  об’єктами  комунальної власності, транспорту               та відчуження  об’єктів  права комунальної  власності  (Матвєєва Я.В.).
 
 
 
 
 
 
   Міський голова                                                                     Геннадій БОРОВИК