ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

07.10.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 523-30/VIII

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

30 сесія

_____________________________________________________________________

р і ш е н н я

Про внесення змін до п. 1.1, п. 1.2 рішення

Марганецької міської ради Нікопольського району

Дніпропетровської області VІІІ скликання

від 30.09.2021 року № 486-29/VІІІ

В інтересах територіальної громади м. Марганця, з метою коригування кількості депутатів, закріплених за 3-ма територіальними виборчими округами, для забезпечення ефективної взаємодії депутатів з виборцями, здійснення депутатами Марганецької міської ради виконання своїх повноважень, керуючись ст. 2, ст.10-17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Внести зміни до п.1.1, п.1.2 рішення Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області від 30.09.2021 року № 486-29/VІІІ «Про внесення змін до додатку рішення міської ради від 28.01.2021 року № 80-5/VІІІ «Про закріплення депутатів Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області VІІІ скликання за виборчими округами Марганецької міської територіальної громади», виклавши у наступній редакції:
  1.1 виключити зі списку за виборчим округом № 1 Марганецької міської територіальної громади Бакурідзе Тимура Руслановича у зв’язку з достроковим припиненням повноважень;
  1.2 закріпити депутата Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області VІІІ скликання Плугіна Сергія Сергійовича за виборчим округом № 1 Марганецької міської територіальної громади.
 2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на секретаря Марганецької міської ради VІІІ скликання Деркача А.В. та на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та протидії корупції, законності та правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян та співпраці зі ЗМІ (Хникін С.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г.БОРОВИК

№ 523-30/VIII

« 07» жовтня 2021 р.