ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

07.10.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 528-30/VIII

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

___сесія

р і ш е н н я

Про затвердження Положення про

Центр надання соціальних послуг

Марганецької міської ради у новій редакції

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та рішень Марганецької міської ради від 27.05.2021 № 236-13/VІІІ «Про реорганізацію Марганецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шляхом приєднання до Центру надання соціальних послуг Марганецької міської ради» та від 09.09.2021 №440-28/VІІІ «Про затвердження передавального акту» Марганецька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Встановити, що Центр надання соціальних послуг Марганецької міської ради (код ЄДРПОУ 23928743), місцезнаходження: 53400, Дніпропетровська область, м. Марганець, вулиця Кленова, будинок 7-А, є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов’язків Марганецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (код ЄДРПОУ 23643137).
 2. Внести зміни у Положення про Центр надання соціальних послуг Марганецької міської ради та викласти його у новій редакції(додається).
 3. Ввести до видів економічної діяльності  Центру надання соціальних послуг Марганецької міської ради КВЕД - 88.99 надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання н.в.і.у.
 4. Директору центру надання соціальних послуг Марганецької міської ради Ганжі Олені Іванівні подати документи для внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; здійснити дії пов’язані з державною реєстрацію вищезазначених змін.
 5. Вважати таким, що втратив чинність додаток 1 до рішення Марганецької міської ради від 27 травня 2021 року № 235-13/VІІІ «Про зміну назви Марганецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на Центр надання соціальних послуг Марганецької міської ради».
 6. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на директора Центру надання соціальних послуг Марганецької міської ради Ганжу О.І. , координацію – на заступника міського голови Дуплій Л.М., контроль - на постійні депутатські комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.) та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Чимбар І.В.).

Міський голова Геннадій БОРОВИК

№ 528 - 30/VIII

« 07» жовтня 2021 р.