ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

05.10.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 3
Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №29-3/І «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства міста Марганця Нікопольського району Дніпропетровської області на 2021-2025 роки»

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIII скликання

сесія

___________________________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

Про внесення змін до рішення міської ради

від 24 грудня 2020 року №29-3/І

«Про затвердження Програми

реформування і розвитку житлово-

комунального господарства

міста Марганця Нікопольського району

Дніпропетровської області

на 2021-2025 роки»

З метою реалізації державної політики реформування житлово-комунального господарства, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів, керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 29-3/І «Про затвердження Програми реформування і розвиткужитлово- комунального господарства міста Марганця Нікопольського районуДніпропетровської області на 2021-2025 роки», а саме додаток «Перелік заходів до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства м.Марганець Нікополь-ського району на 2021-2025 роки» викласти в новій редакції (додається).
  2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради Оськіна Д.М. та на заступника міського голови Качка А.І., контроль – на постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (Матвєєва Я.В.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК

№ - /VIII

« » жовтня 2021 року

ДОДАТКИ

1 Додаток до рішення.pdf Переглянути