ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

98

Дата реєстрації:

15.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 11:42:23

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 98МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIIІ скликання

_____сесія

 

р і ш е н н я

 

_________________ 2021 року   м. Марганець      № _________ - _____/VIIІ 

                                                                                                                    

Про надання дозволу на розроблення  

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості),

у користування на умовах оренди,

Товариству з обмеженою відповідальністю

«ВЕРТІКС-МОЛЛ», що розташована за адресою:

Новокиївський старостинський округ,

автодорога Вищетарасівка-Марганець, 28 км

 

 

       Розглянувши заяву директора Товариства з обмеженою відповідальністю «ВЕРТІКС-МОЛЛ» - Гереги О.В., про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у користування на умовах оренди, за адресою: Новокиївський старостинський округ, автодорога Вищетарасівка-Марганець, 28 км,  для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, відповідно до вимог  ст. 93, 123, 124, Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -

                                                        

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А :

 

          1. Надати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «ВЕРТІКС-МОЛЛ» (м. Хмельницький, вул. Зарічанська, буд. № 5, ідентифікаційний код юридичної особи - 40369943) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею у користування на умовах оренди, за адресою: Новокиївський старостинський округ, автодорога Вищетарасівка-Марганець, 28 км, площею 0,1259 га, кадастровий номер: 1225487500:02:001:0082, з метою обслуговування нежилої будівлі, яка належить йому на підставі Акту прийому-передачі від 17.03.2017 року за          № 1407, 1406, для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ – секція J розділ 12.11 - для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.

2. Зобов’язати ТОВ «ВЕРТІКС-МОЛЛ», замовити розробку технічної документації із землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій», володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифіковані інженери-землевпорядники.

3. Рекомендувати ТОВ «ВЕРТІКС-МОЛЛ», протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати технічну документацію із землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.

3.1 при неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;

3.2  у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.

               4. Рішення Марганецької міської ради від 05.08.2021 № 399-25/VIII вважати таким, що втратило чинність.

5. Координацію роботи по  виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).

 

 

 Міський голова                                                                      Геннадій БОРОВИК