ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

94

Дата реєстрації:

14.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 11:39:31

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 94МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАНІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІVIIІ скликання_____сесіяр і ш е н н я_________________ 2021 року м. Марганець № _________ - _____/VIIІПро надання дозволу на розробленнятехнічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) межземельної ділянки в натурі (на місцевості)громадянам УкраїниРозглянувши заяви громадян про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, відповідно до ст. 79-1, 120 Земельного кодексу України, ст. 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А:
 1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, садівництва, будівництва індивідуальних гаражів громадянам України, згідно з додатком. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови.2. Громадянам України замовити розроблення технічної документації із землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.3. Громадянам України подати технічну документацію із землеустрою для розгляду та затвердження на сесії Марганецької міської ради у встановленому законодавством порядку.4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).Міський голова Геннадій БОРОВИКДодаток до рішенняМарганецької міської ради____________________ 20__ року№ ___________ - _____/VIIІ

1. Мяленко Тетяна Володимирівна вул. Чкалова,

буд. № 116
Орієнтовна площа 0,1000 га В.02.01-Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)


Заступник міського голови Роман ЛУК’ЯНЕНКОЗавідувач відділу землекористуваннята екології Лілія ГАРКУШ