ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXV

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

29

Дата реєстрації:

15.11.2021

Проголосовано:

25.11.2021 08:31:37

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 29ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМарганецькА міськА радАVІII скликання_____ сесіяРІШЕННЯПро надання дозволу на виготовленняпроєкту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власністьгромадянці УкраїниКирсі Ірині Григорівні,за адресою: м. Марганець,вул. Соборна, гараж 7Розглянувши заяву громадянки України Кирси Ірини Григорівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована за адресою: м. Марганець, вул. Соборна, гараж 7, з метою обслуговування індивідуального гаражу, у межах норм безоплатної приватизації відповідно до ст. 81, 91, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та ст. 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А :
 1. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кирсі Ірині Григорівні, яка розташована за адресою: м. Марганець, вул. Соборна, гараж 7, з метою обслуговування індивідуального гаражу, який належить її на договору купівлі-продажу від 22.12.2005 № 5747, номер запису про право власності: 44377231, орієнтовною площею 0,0034 га.

  1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ - секція В розділ 02.05. - для будівництва індивідуальних гаражів.

 2. Громадянці України Кирсі І.Г. замовити виготовлення проєкту землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.

 3. Рекомендувати громадянці України Кирсі І.Г., протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати проєкт землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.3.1. При неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення проєкту землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;3.2. у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК/ VIIІ« » 2021 р.