ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

1

Дата реєстрації:

05.10.2021

Проголосовано:

07.10.2021 08:52:29

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАVIIІ скликаннясесія_____________________________________________________________________р і ш е н н яПро внесення змін до п. 1.1, п. 1.2 рішенняМарганецької міської ради Нікопольського районуДніпропетровської області VІІІ скликаннявід 30.09.2021 року № 486-29/VІІІВ інтересах територіальної громади м. Марганця, з метою коригування кількості депутатів, закріплених за 3-ма територіальними виборчими округами, для забезпечення ефективної взаємодії депутатів з виборцями, здійснення депутатами Марганецької міської ради виконання своїх повноважень, керуючись ст. 2, ст.10-17 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська радаВ И Р І Ш И Л А:
 1. Внести зміни до п.1.1, п.1.2 рішення Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області від 30.09.2021 року № 486-29/VІІІ «Про внесення змін до додатку рішення міської ради від 28.01.2021 року № 80-5/VІІІ «Про закріплення депутатів Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області VІІІ скликання за виборчими округами Марганецької міської територіальної громади», виклавши у наступній редакції:

  1.1 виключити зі списку за виборчим округом № 1 Марганецької міської територіальної громади Бакурідзе Тимура Руслановича у зв’язку з достроковим припиненням повноважень;

  1.2 закріпити депутата Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області VІІІ скликання Плугіна Сергія Сергійовича за виборчим округом № 1 Марганецької міської територіальної громади.

 2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на секретаря Марганецької міської ради VІІІ скликання Деркача А.В. та на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та протидії корупції, законності та правопорядку, захисту прав та законних інтересів громадян та співпраці зі ЗМІ (Хникін С.О.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г.БОРОВИК№ _________ - _____/VIIІвід «____» _______________ 2021 року