ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№ 51

Дата реєстрації:

08.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:46:33

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № № 51ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАVIIІ скликаннясесіяр і ш е н н яПро затвердження проекту землеустроющодо відведення земельної ділянки,в користування на умовах оренди, цільовепризначення якої змінюється для будівництвата обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд(присадибна ділянка), громадянці УкраїниЗімненко Лілії Сергіївні,по вул. Старицького, № 1Розглянувши заяву громадянки України Зімненко Лілії Сергіївни, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, цільове призначення якої змінюється, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до ст. 81, 93, 96, 116, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 25, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А :
 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, цільове призначення якої змінюється, громадянці України Зімненко Лілії Сергіївни, розроблений приватним підприємством «Землевпорядник - М».

 2. Надати громадянці України Зімненко Лілії Сергіївни земельну ділянку, в користування на умовах оренди, цільове призначення якої змінюється, строком на _____________ років, площею 0,0771 га, кадастровий номер 1211300000:01:015:0230, за адресою: м. Марганець, вул. Старицького, № 1.

  2.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ – секція В розділ 02.01 - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 3. Зобов’язати фізичну особу – громадянку Зімненко Л.С.:

  3.1. зареєструвати право оренди земельної ділянки в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

  3.2. виконувати обов’язки землекористувача згідно ст. 96 Земельного кодексу України, проводити роботи по благоустрою, освітленню та прибиранню наданої території;

  3.3. невиконання п. 3.1, 3.2, 3.3 цього рішення тягне за собою застосування санкцій згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК/VIII« » 2021 р.