ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

09.09.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 436-28/VIII

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

28 сесія

____________________________________________________________________________

р і ш е н н я

Про внесення змін до Цільової комплексної

програми розвитку фізичної культури і спорту

в місті Марганці на 2017- 2021 роки

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру та спорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 року № 544 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктив соціально-культурної сфери», на підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада

ВИРІШИЛА

 1. Затвердити зміни до п. 9.3 міської Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в місті Марганці на 2017- 2021 роки (додаток).
 2. Управлінням, відділам та структурним підрозділам міської ради, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності забезпечити виконання Програми у встановленому порядку.
 3. Управлінню фінансів, економіки та регуляторної політики (Стельмашук А.І.) забезпечити фінансування затверджених змін до Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Марганці на 2017-2021 роки, за рахунок коштів передбачених у міському бюджеті.
 4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на відділ у справах сім’ї та молоді (Бондаренко О.В.), Управління капітального будівництва, архітектури житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради (Оськін Д.М.), Управління фінансів, економіки та регуляторної політики (Стельмашук А.І.), координацію роботи – на заступників міського голови Дуплій Л.М. та Качка А.І., контроль – на постійні депутатські комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.) та з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики (Міняйло І.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г.БОРОВИК

437-28/VІІІ

« 09 » вересня 2021р.

ДОДАТКИ

1 Додаток Зміни до ЗАХОДІВ по Програмі розв фізк та спо уточнюючі .pdf Переглянути