ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

09.09.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 443 - 28/VIIІ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

28 сесія

____________________________________________________________________________

р і ш е н н я

Про надання дозволу на списання основного засобу та реалізацію

залишкових матеріалів від списаного основного засобу,

який не підлягає ремонту та не використовується

в технологічному процесі

З метою отримання коштів від реалізації залишкових матеріалів від списаного основного засобу для погашення заборгованості з податку на прибуток, керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл на списання комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міської ради основного засобу «Трубопровід від СОТ «Рассвет» до с. Настасівка», інв. № 1838 балансова вартість якого становить 467 470 грн., який не підлягає ремонту та не використовується в технологічному процесі.

2. Надати дозвіл комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Марганецької міської ради на реалізацію залишкових матеріалів від списаного основного засобу «Трубопровід від СОТ «Рассвет» до с. Настасівка», інв. № 1838, який не підлягає ремонту та не використовується в технологічному процесі.

3. Всі кошти, які будуть отримані від реалізації залишкових матеріалів від списаного основного засобу «Трубопровід від СОТ «Рассвет» до с. Настасівка», інв. № 1838 направити на погашення заборгованості з податку на прибуток.

4. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на директора комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради» Ваданова В.О., координацію – на заступника міського голови Качка А.І, контроль - на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (Матвєєву Я.В.)

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК

№ 443 - 28/VIIІ

від «09» вересня 2021 р.