ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

07.10.2021

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 527-30/VIII

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

сесія

Р І Ш Е Н Н Я

Про надання дозволу комунальному підприємству

«Інфраструктурного розвитку та благоустрою

Марганецької міської територіальної громади»

на укладення договору фінансового лізингу

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про фінансовий лізинг»,постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки», керуючись статтями 26,60,70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надатидозвіл комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади»( код ЄДРПОУ 43466444) на укладення договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання техніки, згідно з додатком (додається).
 2. Комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» провести процедуру закупівлі послуг лізингу на загальну суму фінансування – не більше 8350 000,00 грн., з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883.
 3. Надати повноваженнядиректору комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» , а в разі його відсутності- особі, яка виконує його обов’язки, на підписання договору фінансового лізингу, додаткових угод до договору у разі внесення змін , договору страхування майна та всіх необхідних документів для оформлення цих договорів.
 4. Дозволити комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» здійснювати витрати, пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням техніки згідно з діючою системою огляду і ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами та умовами договору фінансового лізингу.
 5. Після закінчення терміну дії договору фінансового лізингу комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» вжити заходи щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на техніку.
 6. Управлінню фінансів, економіки та регуляторної політикиМарганецької міської ради забезпечити фінансування комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» на весь строк лізингу та у розмірах, достатніх для виконання ним всіх зобов’язань за договором фінансового лізингу.
 7. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством ««Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.

8. Відповідальність за виконання цього рішення покласти накомунальне підприємство «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» (Яковенко А.В.), координацію- на заступників міського голови Качка А.І. таДуплій Л.М., контроль –на постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності(Матвєєва Я.В.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВАГ.БОРОВИК

№ 527-30/VIII

« 07» жовтня 2021 р.

Додаток

до рішення міської ради

№ 527-30/VIII

« 07» жовтня 2021 р.

ПЕРЕЛІК необхідної техніки

№п/п Найменування техніки кількість Орієнтовна вартість (грн.)
1 Сміттєвоз із заднім завантаженням СВ-303.1 на базі шасі МАЗ-5340 2 5 400 000,0
2 Маніпулятор на базі шасі МАЗ-5340 1 2 950 000,0
РАЗОМ 3 8 350 000,0

Заступник міського голови А. Качко

Начальник управління

капітального будівництва,

архітектури житлово-комунального

господарства та комунального майна

Марганецької міської радиД.Оськін