ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МарганецькА міськА радА

VІІІ скликання

35 сесія

РІШЕННЯ

«Про внесення обєкту комунальної

власності до Переліку другого типу

обєктів комунальної власності

територіальної громади м.Марганця,

що підлягають передачі в оренду

без проведення аукціону»

Розглянувши заяву голови правління Регіональної жіночої громадської організації «Берегиня» (вих. № 238 від 01.10.2021р.), про виділення приміщення в оренду для розміщення позашкільного закладу «Інтелектуальний Центр», нежитлового приміщення загальною площею 48,1 кв.м. розташованого за адресою: м. Марганець вул. О.Кошового буд.4, відповідно до Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, керуючись п.31 ч.1 ст. 26, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:1.Внести об’єкт комунальної власності до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Марганця, що підлягають передачі в оренду згідно додатку.

2. Відповідальність та координацію за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Качка А.І., контроль – на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (Матвєєва Я.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК

605 - 35/VIII

«25» листопада 2021р.