ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

99

Дата реєстрації:

15.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 11:43:01

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 99МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

НІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

VIIІ скликання

_____сесія

 

р і ш е н н я

 

_________________ 2021 року   м. Марганець      № _________ - _____/VIIІ 

             

 

Про надання  дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою  щодо відведення

земельної ділянки у власність

громадянці України

Данченко Надії Андріївні,

за адресою: м. Марганець,

вул. Ватутіна, гараж

 

Розглянувши заяву громадянки України Данченко Надії Андріївні про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, яка розташована за адресою: м. Марганець,               вул. Ватутіна, з метою обслуговування індивідуального гаражу, який належить їй на підставі договору купівлі-продажу від 09.09.1980р., у межах норм безоплатної приватизації  відповідно до ст. 81, 91, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та ст. 50 Закону України «Про землеустрій»,  керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Данченко Надії Андріївні (ідентифікаційний код 1665004120), яка розташована за адресою: м. Марганець, вул. Ватутіна, з метою обслуговування індивідуального гаражу, який належить їй на підставі договору купівлі-продажу від 09.09.1980р., орієнтовною площею 0,0026 га.

1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ - секція В розділ 02.05. - для будівництва індивідуальних гаражів.

2. Громадянці України Данченко Н.А. замовити виготовлення проєкту землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.

3. Рекомендувати громадянці України Данченко Н.А., протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати проєкт землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.

3.1. при неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення проєкту землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;

3.2. у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.

4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання               земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури                                     (Корогодський І.П.).

 

 

 

Міський голова                                                                      Геннадій БОРОВИК