ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XLIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

92

Дата реєстрації:

14.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 11:38:18

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  1
 • Не підтримали
  1
 • Утримались
  12
 • Не голосували
  15
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 92МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАНІКОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІVIIІ скликання_____сесіяр і ш е н н я_________________ 2021 року м. Марганець № _________ - _____/VIIІПро надання дозволу на виготовленняпроєкту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність, для веденняособистого селянського господарствагромадянину України Агєєву Роману Алевтиновичуна території Марганецької міськоїтериторіальної громадиРозглянувши заяву громадянина України Агєєва Романа Алевтиновича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства на території Марганецької міської територіальної громади, у межах норм безоплатної приватизації відповідно до ст. 81, 91, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та ст. 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А :
 1. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Агєєву Роману Алевтиновичу для ведення особистого селянського господарства на території Марганецької міської територіальної громади, орієнтовною площею 2,0 га.

  1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ – секція А розділ 01.03. - для ведення особистого селянського господарства.

 2. Громадянину України Агєєву Р.А. замовити виготовлення проєкту землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.

 3. Рекомендувати громадянину України Агєєву Р.А., протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати проєкт землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.3.1. при неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення проєкту землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;3.2. у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).Міський голова Геннадій БОРОВИК