ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

8

Дата реєстрації:

06.10.2021

Проголосовано:

07.10.2021 08:57:01

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 8ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМарганецькА міськА радАVІІІ скликання____ сесіяРІШЕННЯПро затвердження Положення про оренду майната забезпечення відносин у сферіоренди комунального майна Марганецької міської радиНікопольського району Дніпропетровської областіЗ метою раціонального, економного та ефективного управління ресурсами територіальної громади, для врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності, керуючись ст.ст. 24, 75-781, Господарського кодексу України, ст.ст. 169, 172, 182, 327 Цивільного кодексу України, ст.ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна» № 157-IX від 03.10.2019 р. (далі – Закон), постановою КМУ «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 р. № 483, міська радаВ И Р І Ш И Л А:
 1. Затвердити Положення про оренду майна та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна Марганецької міської ради Нікопольського району Дніпропетровської області (згідно додатку 1 до рішення).

 2. Затвердити переліки підприємств, установ, організацій, що надають

  соціально важливі послуги населенню (згідно додатку 1 до Положення).

 3. Затвердити інформацію про потенційний об’єкт оренди (згідно додатку 2 до Положення).

 4. Затвердити звіт про здійснення періодичного контролю об’єкта оренди (згідно додатку 3 до Положення).

 5. Затвердити примірний договір оренди комунального майна територіальної громади м. Марганця (згідно додатку 4 до Положення).

 6. Рішення підлягає опублікуванню на офіційному веб-сайті Марганецької міської ради в установленому законодавством порядку.

 7. Довести це рішення до відома керівників юридичних осіб, на балансі яких знаходиться майно Марганецької міської територіальної громади засновником яких є Марганецька міська рада та забезпечити виконання цього рішення вказаними підрозділами, комунальними підприємствами, установами та організаціями.

 8. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Качка А.І., координацію на директора комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» Яковенка А.В., контроль – на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (Матвєєва Я.В.)МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК№ ______- _____від «___» ______ 2021 р.

ДОДАТКИ

1 додаток 1до Положення.pdf Переглянути
2 додаток 2 до Положення.pdf Переглянути
3 додаток 3 до Положення.pdf Переглянути
4 додаток 4 до Положення.pdf Переглянути
5 Додаток до Положення.pdf Переглянути