ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

5

Дата реєстрації:

05.10.2021

Проголосовано:

07.10.2021 08:55:05

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 5ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАVIIІ скликаннясесіяР І Ш Е Н Н ЯПро надання дозволу комунальному підприємству«Інфраструктурного розвитку та благоустроюМарганецької міської територіальної громади»на укладення договору фінансового лізингуВідповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про фінансовий лізинг»,постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883 «Питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки», керуючись статтями 26,60,70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська радаВИРІШИЛА:
 1. Надатидозвіл комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади»( код ЄДРПОУ 43466444) на укладення договору фінансового лізингу з правом дострокового погашення для придбання техніки, згідно з додатком (додається).

 2. Комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» провести процедуру закупівлі послуг лізингу на загальну суму фінансування – не більше 8350 000,00 грн., з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 883.

 3. Надати повноваженнядиректору комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» , а в разі його відсутності- особі, яка виконує його обов’язки, на підписання договору фінансового лізингу, додаткових угод до договору у разі внесення змін , договору страхування майна та всіх необхідних документів для оформлення цих договорів.

 4. Дозволити комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» здійснювати витрати, пов’язані з належним утриманням та експлуатацією, ремонтом та обслуговуванням техніки згідно з діючою системою огляду і ремонту рухомого складу та іншими нормативними і технологічними документами та умовами договору фінансового лізингу.

 5. Після закінчення терміну дії договору фінансового лізингу комунальному підприємству «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» вжити заходи щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на техніку.

 6. Управлінню фінансів, економіки та регуляторної політикиМарганецької міської ради забезпечити фінансування комунального підприємства «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» на весь строк лізингу та у розмірах, достатніх для виконання ним всіх зобов’язань за договором фінансового лізингу.

 7. Встановити, що у разі розірвання уповноваженим банком договору фінансового лізингу на підставі несплати комунальним підприємством ««Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» лізингових платежів, передбачених договором фінансового лізингу, субвенція на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки, підлягає поверненню до державного бюджету в повному обсязі протягом трьох місяців з моменту розірвання договору фінансового лізингу.8. Відповідальність за виконання цього рішення покласти накомунальне підприємство «Інфраструктурного розвитку та благоустрою Марганецької міської територіальної громади» (Яковенко А.В.), координацію- на заступників міського голови Качка А.І. таДуплій Л.М., контроль –на постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності(Матвєєва Я.В.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.).МІСЬКИЙ ГОЛОВАГ.БОРОВИК№ – /VIII« » жовтня 2021 р.Додатокдо рішення міської ради№ ____- /VIIIвід « » жовтня 2021ПЕРЕЛІК необхідної техніки


№п/п Найменування техніки кількість Орієнтовна вартість (грн.)
1 Сміттєвоз із заднім завантаженням СВ-303.1 на базі шасі МАЗ-5340 2 5 400 000,0
2 Маніпулятор на базі шасі МАЗ-5340 1 2 950 000,0
РАЗОМ 3 8 350 000,0


Заступник міського голови А. КачкоНачальник управліннякапітального будівництва,архітектури житлово-комунальногогосподарства та комунального майнаМарганецької міської радиД.Оськін