ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXX

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

3

Дата реєстрації:

05.10.2021

Проголосовано:

07.10.2021 08:53:47

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 3ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАVIII скликаннясесія___________________________________________________________________________Р І Ш Е Н Н ЯПро внесення змін до рішення міської радивід 24 грудня 2020 року №29-3/І«Про затвердження Програмиреформування і розвитку житлово-комунального господарстваміста Марганця Нікопольського районуДніпропетровської областіна 2021-2025 роки»З метою реалізації державної політики реформування житлово-комунального господарства, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів, керуючись п. 22 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська радаВ И Р І Ш И Л А:
 1. Внести зміни до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 29-3/І «Про затвердження Програми реформування і розвиткужитлово- комунального господарства міста Марганця Нікопольського районуДніпропетровської області на 2021-2025 роки», а саме додаток «Перелік заходів до Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства м.Марганець Нікополь-ського району на 2021-2025 роки» викласти в новій редакції (додається).

 2. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на начальника управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради Оськіна Д.М. та на заступника міського голови Качка А.І., контроль – на постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, управління об’єктами комунальної власності та відчуження об’єктів комунальної власності (Матвєєва Я.В.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК№ - /VIII« » жовтня 2021 року

ДОДАТКИ

1 Додаток до рішення.pdf Переглянути