ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№ 58

Дата реєстрації:

07.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:52:22

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № № 58 

 ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VIIІ скликання

    сесія____________________________________________________________________________


 

р і ш е н н я

 

Про внесення змін до  Цільової комплексної

програми розвитку фізичної культури і спорту

в місті Марганці на 2017- 2021 роки

 

 Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру та спорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 року № 544 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктив соціально-культурної сфери», на підставі ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада

 

ВИРІШИЛА

 

 1. Затвердити зміни до п. 9.3 міської Цільової  комплексної програми розвитку  фізичної культури і спорту в місті Марганці на 2017- 2021 роки (додаток).

 2. Управлінням, відділам та структурним підрозділам міської ради, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності забезпечити виконання Програми у встановленому порядку.

 3. Управлінню фінансів, економіки та регуляторної політики                       (Стельмашук А.І.) забезпечити фінансування затверджених змін до Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Марганці на 2017-2021 роки, за рахунок коштів передбачених у міському бюджеті.

 4.  Відповідальність за виконання цього рішення покласти на відділ у справах сім’ї та молоді (Бондаренко О.В.), Управління капітального будівництва, архітектури житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради (Оськін Д.М.), Управління фінансів, економіки та регуляторної політики (Стельмашук А.І.), координацію роботи – на заступників міського голови Дуплій Л.М. та Качка А.І., контроль – на постійні депутатські комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та регуляторної політики (Омельченко М.І.) та з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики (Міняйло І.І.). 

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                     Г.БОРОВИК

№ _________________

«       »                    2021р.