ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№55

Дата реєстрації:

07.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:50:13

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  3
 • Не підтримали
  8
 • Утримались
  14
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № №55  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

НІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН

МАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

VІІI скликання

 сесія

 

РІШЕННЯ

                                                                                                                    

Про надання згоди на передачу  

частини земельної ділянки в  суборенду,

яка перебуває в оренді ТОВ «Ландшафт»,

за адресою: м. Марганець, в районі

залізничної станції «Піралюзит»

 

 

 

    Розглянувши заяву директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» - Мирона Г.К., про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, за адресою: м. Марганець, р-н залізничної станції «Піралюзит», для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, відповідно до вимог ст. 93, 123, 124, Земельного кодексу України,     ст. 55-1 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -

                                                        

В  И  Р  І  Ш  И  Л  А :

 

          1. Надати згоду Товариству з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» (код ЄДРПОУ 32128537) на передачу частини земельної ділянки в суборенду Товариству з обмеженою відповідальністю «Мегапроекологія» (код ЄДРПОУ 36759863) за адресою: м. Марганець, р-н залізничної станції «Піралюзит», орієнтовною площею 4,5 га, яка перебуває в користуванні на умовах оренди ТОВ «Ландшафт» відповідно до договору оренди земельної ділянки від 01.07.2021 р. № 0057/21, площею 70,0 га., кадастровий номер земельної ділянки 121130000:01:002:0007.

          2. Надати дозвіл  Товариству з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» (код ЄДРПОУ 32128537) на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди за адресою: м. Марганець, р-н залізничної станції «Піралюзит», орієнтовною площею 4,5 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами, без зміни цільового призначення.

         2.1 Цільове призначення земельної ділянки згідно КВЦПЗ – секція J.11.01 для   розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» замовити розробку технічної документації із землеустрою в організації, яка  відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій», володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифіковані інженери-землевпорядники.  

  4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» подати технічну документацію із землеустрою Марганецькій міській раді для затвердження у встановленому законодавством порядку.

 5. Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю «Ландшафт» протягом 3-х місяців виготовити та подати технічну документацію із землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку;

5.1. при неможливості, за об’єктивних причин, виконати п. 5 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення технічної документації із необхідними поясненнями та обґрунтуванням;

5.2. у разі невиконання п. 5 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.               

6. Координацію роботи по виконанню рішення покласти  на  відділ землекористування та екології.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                      Г. БОРОВИК

 

№                                / VIII


«      »                     2021 р.