ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№ 53

Дата реєстрації:

03.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:48:51

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № № 53ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМАРГАНЕЦЬКА МІСЬКА РАДАVIIІ скликаннясесіяр і ш е н н яПро затвердження технічноїдокументації із землеустроющодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) та передачуу користування на умовах орендиБуряку Анатолію Івановичупо вул. Соборній, № 14Розглянувши заяву громадянина України Буряка Анатолія Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у користування на умовах оренди, що знаходиться по вул. Соборній, № 14, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до ст. 93, 96, 124, 125, Земельного кодексу України та ст. 6, 16 Закону України «Про оренду землі», ст. 55 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада –В И Р І Ш И Л А :
 1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати у користування на умовах оренди громадянину України Буряку Анатолію Івановичу, розроблену приватним підприємством «Землевпорядник - М».

 2. Надати громадянину України Буряку Анатолію Івановичу земельну ділянку в користування на умовах оренди строком на _____________ років (кадастровий номер земельної ділянки 1211300000:01:017:0478), загальною площею 0,0528 га по вул. Соборній, № 14, для обслуговування житлового будинку.

  2.1. Цільове призначення земельної ділянки В.02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

 3. Зобов’язати фізичну особу – громадянина Буряка А.І:

  3.1. зареєструвати право оренди земельної ділянки в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

  3.2. виконувати обов’язки землекористувача згідно ст. 96 Земельного кодексу України, проводити роботи по благоустрою, освітленню та прибиранню наданої території;

  3.3. невиконання п. 3.1, 3.2, 3.3 цього рішення тягне за собою застосування санкцій згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК/VIII« » 2021 р.