ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№ 48

Дата реєстрації:

08.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:44:40

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  3
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № № 48ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМарганецькА міськА радАVІII скликання_____ сесіяРІШЕННЯПро надання дозволу на виготовленняпроєкту землеустрою щодовідведення земельної ділянкиу власність громадянці УкраїниКірнос Ірині Володимирівні,в районі Східного кварталуРозглянувши заяву громадянки України Кірнос Ірини Володимирівни про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в районі Східного кварталу для будівництва індивідуального гаражу, у межах норм безоплатної приватизації відповідно до ст. 81, 91,116, 118, 121 Земельного кодексу України та ст. 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А :
 1. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кірнос Ірині Володимирівні в районі Східного кварталу, для будівництва індивідуального гаражу, орієнтовною площею 0,0100 га.

  1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ - секція В розділ 02.05. - для будівництва індивідуальних гаражів.

 2. Громадянці України Кірнос І.В. замовити виготовлення проєкту землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.

 3. Рекомендувати громадянці України Кірнос І.В., протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати проєкт землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.3.1 При неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення проєкту землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;3.2 у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК/ VIIІ« » 2021 р.