ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

№47

Дата реєстрації:

03.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 10:44:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № №47ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬНІКОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОНМарганецькА міськА радАVІII скликання_____ сесіяРІШЕННЯПро надання дозволу на виготовленняпроєкту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у користуванняна умовах оренди, громадянину УкраїниБуряку Анатолію Івановичу,по вул. Зоря, гараж № б/нРозглянувши заяву громадянина України Буряка Анатолія Івановича про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди, яка розташована за адресою: м. Марганець, вул. Зоря, гараж № б/н, з метою обслуговування індивідуального гаражу, відповідно до ст. ст. 93, 123, 124 Земельного кодексу України та ст. 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Марганецька міська рада -В И Р І Ш И Л А :
 1. Надати дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди, громадянину України Буряку Анатолію Івановичу, яка розташована за адресою: м. Марганець, вул. Зоря, гараж № б/н, з метою обслуговування індивідуального гаражу, який належить йому згідно свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 10.04.2003 р. серія САА № 458508, орієнтовною площею 0,0040 га.

  1.1. Код цільового призначення земель згідно КВЦПЗ - секція В розділ 02.05. - для будівництва індивідуальних гаражів.

 2. Громадянину України Буряку А.І. замовити виготовлення проєкту землеустрою в організації, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» володіє технічним і технологічним забезпеченням та у складі якої є сертифікований інженер - землевпорядник.

 3. Рекомендувати громадянину України Буряку А.І., протягом 3 (трьох) місяців виготовити та подати проєкт землеустрою для розгляду та затвердження Марганецькій міській раді у встановленому законодавством порядку.3.1 При неможливості, за об’єктивних причин, виконати п.3 цього рішення, подати заяву про продовження терміну виготовлення проєкту землеустрою з необхідними поясненнями та обґрунтуванням;3.2 у разі невиконання п. 3 даного рішення у визначений термін, рішення вважається таким, що втратило чинність.4. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на відділ землекористування та екології.5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Лук’яненка Р.М. та комісію з питань екології, регулювання земельних відносин, будівництва, благоустрою та архітектури (Корогодський І.П.).МІСЬКИЙ ГОЛОВА Г. БОРОВИК/ VIIІ« » 2021 р.